• Pastoor van Roosmalen

Sinds 1 augustus 2011 ben ik pastoor van de parochie Onze Lieve Vrouw Tenhemelopneming in Reusel. Ik ben geboren op 16 december 1951 in Den Dungen. Daar ben ik opgegroeid, de Lagere School doorlopen en vervolgens het Middelbaar Onderwijs gevolgd in Schijndel. Op mijn 18e jaar(1970) ben ik gaan werken als ambtenaar van de Gemeente Veghel. In 1976 ben ik overgestapt als maatschappelijk werker naar de Gemeente ‘s-Hertogenbosch en heb daar tot 1 september 1997 gewerkt. De laatste 11 jaar was ik daar Hoofd van de Afdeling Bijstand van de Sociale Dienst. Van 1973 – 1979 heb ik naast mijn fulltime werk gestudeerd aan de Katholieke Leergangen Tilburg met de studierichting Maatschappelijk Werk. Van 1990 – 1992 heb ik de post-HBO -opleiding gedaan financieel-economisch management aan de HEAO in ’s-Hertogenbosch. Van 1978 tot 1990 was ik Lid van de gemeenteraad van Den Dungen, waarvan over de periode 1985 tot 1990 tevens Wethouder in het College van Burgemeester en Wethouders. Van 1976 tot 1990 was ik lid van diverse besturen in de gemeenschap van Den Dungen.

Als ik denk aan de functies bij :

  • Stichting Maatschappelijk Werk en Gezinszorg
  • Stichting Sociale Werkvoorziening
  • Stichting Gemeenschapshuizen
  • Project Anders Werken
  • Muziekschool
  • Volleybalvereniging
  • Carnavalsvereniging
Onze pastoor

Per 1 september 1997 gestart met de Priesteropleiding aan het Seminarie St.Janscentrum van het Bisdom ’s-Hertogenbosch.

Van 2001 – 2002 stage gelopen in de drie parochies van Hoogeloon, Casteren en Hapert.

Op 4 november 2001 tot Transeunt Diaken gewijd door Bisschop Mgr.Hurkmans.

Op 25 mei 2002 tot Priester gewijd door Bisschop Mgr.Hurkmans

Van 1 oktober 2002 tot 1 oktober 2005 pastoor van de parochie Druten en Puiflijk

Van 1 oktober 2005 tot 1 augustus 2011 pastoor van de parochie St.Jan-Maria en later parochie St.Jan en St.Clemens

d.d. 5 mei 2012